Altair

     Altair* - туристичний автобус на 13/16/19 місць категорії М2, виготовлений на базі шасі автомобіля Crafter концерну Volkswagen - одного з світових лідерів автомобільної промисловості.

     Вишуканий дизайн, високий рівень комфорту та безпеки, низькі експлуатаційні затрати, надійність і практичність - це ті переваги, які яскраво вирізняють Altair серед інших автобусів.

     Гнучкість і універсальність використання сприяє постійному забезпеченню автобуса роботою, а отже і рентабельності Вашого бізнесу. Автобус може використовуватися для міжміських (регіональних) перевезень, проведення екскурсій, зустрічі і перевезення делегацій, обслуговування аеро- та морських портів, обслуговування готелів, туристичних комплексів та баз відпочинку, задоволення потреб підприємств та компаній у перевезенні персоналу та інших завдань.

     Безпека пасажирів є найвищим пріоритетом для інженерів та конструкторів Altair. Сучасні системами активної безпеки забезпечують відміну керованість та стійкість автобуса навіть за складних дорожніх та погодних умов: ESP, ABS, ASR, EBD, MSR, EDS, Brake Assist. Посилена конструкція кузова забезпечує високу міцність і опір до деформації. Розміщення і кріплення сидінь відповідають високим вимогам пасивної безпеки.

     У виготовленні елементів інтер'єру Altair застосовуються лише сертифіковані високоякісні зручні у використанні та догляді матеріали. Салон автобуса обладнаний комфортними м'якими сидіннями з регульованою спинкою. Між рядами витримана необхідна відстань, що дозволяє зручно почуватися на своєму місці навіть високим пасажирам. Системи індивідуального кондиціювання та автономного опалення створюють належний мікроклімат в салоні автобуса, щоб кожен пасажир подорожував з максимальним комфортом.

     Конструктивні особливості Altair максимально наближають витрати на його обслуговування до класу легкових автомобілів. Ця перевага дозволяє економити кошти і збільшувати прибутки. Розгалужена мережа сервісних станцій, які працюють у кожному регіоні, дозволяє якісно та швидко вирішувати питання сервісного обслуговування автобусів, а відповідно, і мінімізувати час простою. Автобус сертифікований в Україні, відповідає усім діючим нормам законодавства, що застосовуються до транспортних засобів даного класу, та допускається до регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів на маршрутах усіх видів сполучень.

* Автобус загального призначення А208.50 «ALTAIR»
  Категорія «М2» згідно ДСТУ 3649
  Клас «В» відповідно до вимог ДСТУ UN/ECE R 52-01  
  Виробник: підприємство «Автотехнологія», м. Рівне, Україна (на базі шасі Volkswagen Crafter)