Правова інформація

Всі зображення, тексти, цінові пропозиції та інші матеріали, представлені у даному програмному продукті є орієнтовними і відповідають українській загальній програмі продажу Volkswagen на момент відображення та не є зобов'язаннями. Можуть бути змінені без окремого попередження. Volkswagen AG не несе відповідальності за можливі помилки. Допускається можливість змін конструкції, комплектації, об'ємів, а також відхилення у відтінках кольорів. Вказані цінові пропозиції є орієнтовними та наведені з урахуванням ПДВ. Для з'ясування точної ціни та комплектації автомобілю звертайтесь, будь ласка, до офіційних дилерів Volkswagen в Україні.

Даний програмний продукт з усіма його складовими, включаючи дані та зображення, захищено авторським правом. Забороняється та карається законом будь-яке використання без згоди, окрім дозволеного законом про авторські права. Це насамперед стосується розповсюдження, перекладів, мікрофільмування та обробок в електронних системах.

Використання зображень дозволяється тільки з приватною метою. Volkswagen AG є власником численних зареєстрованих товарних знаків. До захищених зареєстрованих товарних знаків відносяться: Volkswagen, VW, VW AG, Volkswagen Service, Drivers wanted, Caravelle, TDI, SDI, PDI, GTI, 3L, VR6, W10, W12, W16, W18, 4MOTION, тощо. Факт відсутності певного товарного знака у даному переліку та/або той факт, що він не позначений у тексті як товарний знак, не може трактуватися як те, що цей товарний знак не є зареєстрованим товарним знаком та що даний зареєстрований товарний знак може бути використаним без попередньої письмової згоди Volkswagen AG або ТОВ «Порше Україна».

*Вказана вартість базової комплектації.