Розширена гарантія на Комерційні автомобілі Volkswagen

Шановні клієнти, починаючи з 1 січня 2015 року Ви маєте змогу придбати Комерційні автомобілі Volkswagen  з розширеною гарантією!

Для усіх моделей Комерційних автомобілів Volkswagen термін дії гарантії тепер становить 4-ри роки або 120 тис. км пробігу (для моделі Crafter - 250 тис. км), в залежності від того, що настане раніше. Перші два роки гарантії діють без обмежень щодо пробігу.

Розширена гарантія (3-й та 4-ті роки) розповсюджується на всі автомобілі комерційної лінійки Volkswagen, куплені, починаючи з 01.01.2015 (включно), та діє за умови недосягнення автомобілем вказаного пробігу.

Розширена гарантія в 3-й та 4-тий рік діє виключно на території України.

Дізнайтеся детальнішу інформацію щодо комплектацій і цінових пропозицій у найближчого дилера Volkswagen.


* Розширена гарантія не розповсюджується на усі і будь-які переобладнані автомобілі комерційної лінійки Volkswagen. На зазначені автомобілі розповсюджується стандартна заводська гарантія тривалістю 2 роки без обмеження пробігу (для Crafter - 3 роки або 250 тис. км в залежності від того, що настане раніше) в разі дотримання, регламентованих Заводом-виробником вимог і обмежень щодо переобладнаного автотранспорту.