Розширена гарантія на Комерційні автомобілі Volkswagen

Шановні клієнти, починаючи з 1 січня 2015 року Ви маєте змогу придбати Комерційні автомобілі Volkswagen  з розширеною гарантією!

Для усіх моделей Комерційних автомобілів Volkswagen термін дії гарантії тепер становить 4-ри роки або 120 тис. км пробігу (для моделі Crafter - 250 тис. км), в залежності від того, що настане раніше. Перші два роки гарантії діють без обмежень щодо пробігу.

Розширена гарантія (3-й та 4-ті роки) розповсюджується на всі автомобілі комерційної лінійки Volkswagen, куплені, починаючи з 01.01.2015 (включно), та діє за умови недосягнення автомобілем вказаного пробігу.

Розширена гарантія в 3-й та 4-тий рік діє виключно на території України.

Дізнайтеся детальнішу інформацію щодо комплектацій і цінових пропозицій у найближчого дилера Volkswagen.

Для того, щоб придбати автомобіль, достатньо лише звернутися до найближчого офіційного дилерського центра Volkswagen та зробити свій вибір.

За детальною інформацією про умови програми та наявність автомобілів Ви можете звернутися до будь-якого представника офіційної дилерської мережі Volksawgen.

Перелік усіх досупних автомобілів, які знаходяться на складах офіційних дилерів Volkswagen на території України, можна переглянути на спеціальному модулі. Для його запуску перейдіть за цим посиланням Склад авто.

* Розширена гарантія не розповсюджується на усі і будь-які переобладнані автомобілі комерційної лінійки Volkswagen. На зазначені автомобілі розповсюджується стандартна заводська гарантія тривалістю 2 роки без обмеження пробігу (для Crafter - 3 роки або 250 тис. км в залежності від того, що настане раніше) в разі дотримання, регламентованих Заводом-виробником вимог і обмежень щодо переобладнаного автотранспорту.