Якість яка говорить сама за себе.

Комерційні автомобілі Volkswagen - комбінація деталей найвищої якості

При виробництві деталей для технічного обслуговування, збереження їх в робочому стані і ремонту, важливо не упустити з уваги більшу картину: автомобілі, для яких призначені ці деталі. Таке всеосяжне бачення дуже цінне для Volkswagen. Починаючи з гвинтів для кріплення окремих деталей і аж до складних блоків керування для автомобільної електроніки, будь-яка деталь, затверджена Volkswagen, містить частку величезного досвіду і технологій глобального бренду.

Кожний крок процесу, починаючи з розробки деталей і до їхньої поставки, виконується тільки компанією Volkswagen або під її керівництвом і наглядом. Такий сфальцьований досвід означає, що Volkswagen завжди точно знає, що потрібно для надійної роботи кожної деталі, у будь-якій ситуації і для вирішення будь-яких проблем, а також для взаємодії всіх цих деталей в ідеальній гармонії.

Оригінальні деталі Volkswagen®, Оригінальні обмінні частини Volkswagen і деталі Volkswagen Economy, для впевнених водіїв.

Програма забезпечення якості

Оригінальні деталі Volkswagen® виготовлені у відповідності з суворими стандартами VW і докладними технічними умовами, що вимагаються від постачальників деталей. В них вказуються матеріали, критерії дизайну, співвідношення змішування і т. ін., усі ці параметри визначаються програмою забезпечення якості Volkswagen AG Group.

Щоб залишатися на передових позиціях у світі високих технологій, продукція найвищої якості вимагає найвивіренішого управління і ретельного контролю процесів розробки, виробництва і вдосконалювання. І це відноситься не лише до внутрішнього виробництва Volkswagen, але і до його постачальників і субпідрядників.

Стратегія Volkswagen у забезпеченні якості на кожному етапі процесу відома як Формула Q, що включає докладну документацію з технічних вимог до розробки і критеріям затвердження, а також стандарти виконання операцій і механізми контролю, вбудовані в кожний виробничих процес. Цим гарантується відповідність найвищим стандартам якості.

Технічні вимоги

Стандарти і технічні вимоги Volkswagen встановлюють точні параметри для всієї продукції, яка відноситься до Оригінальних деталей, включаючи їх фізичні, хімічні і технічні характеристики. Усе це - результат найретельніших досліджень, включаючи випробування фізичних характеристик і сумісності матеріалів. На додаток до всіх офіційних стандартів галузі, Volkswagen дотримується вимог власних нормативів, в яких закладені більш жорсткі вимоги.

Ви можете бути впевнені в найвищій якості одержуваної продукції, що бездоганно збігається з технічними вимогами Вашого комерційного автомобіля Volkswagen.